Raak mij aan! Touch me!

De favoriete boeken van jouw favoriete BookTokker, BookTuber of Bookstagrammer uitgelicht!

BookTok is een groeiend fenomeen op de app TikTok, waar mensen hun favoriete boeken delen met hun kijkers. Een BookTokker met veel invloed kan ervoor zorgen dat deze boeken zomaar immens populair worden. Om de trend wat toegankelijker te maken, maakt het Forum deze online boekenlijstjes tastbaar!

Elke maand lichten wij op 3 West de favoriete boeken van een online boekenfanaat uit die graag alles deelt over diens favoriete boeken! Onze eerste BookTokker was Anne.

Huidig BookTok Plankje

Esmee_books

Hiaaa! Mijn naam is Esmée, ik ben 22 jaar oud en studeer momenteel Biologie in Groningen! Volgend jaar begin ik aan de master Biomedical Sciences en hopelijk kan ik dan ook nog even veel tijd vinden om een boek op te pakken haha! 

Ik ben al mijn hele leven dol op lezen! Van voorgelezen worden naar zelf boeken verslinden! Ook ben ik een echte nightowl  haha - dus breng ik mijn avonden graag door op de bank met een kop thee en een goed boek! 

Mijn favoriete genres zijn YA fantasy en Romance - YA, NA, Adult, ik ben niet kieskeurig met romance zit je bij mij wel goed haha! Hoewel ik een beetje spice ❤️‍🔥 apprecieer! Graag deel ik mijn liefde voor lezen (en rant ik over mijn current reads en latest obsession over fiction characters haha) op bookstagram en booktok! Ook kun je me vinden op Goodreads!

Tussen mijn lijst zal je een aantal golden oldies zien staan die ik vaak herlees en boeken die ik onlangs heb ontdekt! 💕

Volg me op:

Esmee_books

Vind ze ook online - Esmee_books

Nog geen lid? >

Nog geen lid? >